Струм, що протікає через клему +Ve
дорівнює струму, що протікає через котушку індуктивності (L) і конденсатор (C) (V = VЛ = VC, i = iЛ + iC). Припустимо, внутрішній опір котушки “R.” Реактивні струми гілок однакові та протилежні, коли присутні два резонанси, XC і XL. 15 січня 2023 р.
Мікрометр має 50 поділок на круговій шкалі, а мінімальна поділка на основній шкалі становить 0,5 мм. Ми можемо розрахувати за наведеною вище формулою L.C = 0,5/50 = 0,01 мм.
Формула для розрахунку резонансної частоти LC-контура: f = 1 / (2 * pi * sqrt (L * C)) де f — резонансна частота в герцах, L — індуктивність у Генрі, а C — ємність у фарадах.
⇒√LC=12πфр ⇒ L C = 1 2 π f r, одиницею якого є s, оскільки одиницею частоти є s−1.
Ми можемо розрахувати ліміт LG або LC, який вимагає компанія ділення річного споживання сировини, яку необхідно придбати, на LC або LG, і те саме ділиться на 12 і множиться на загальний час. (тобто щомісячні покупки × загальний час).
У ланцюзі LC чистий індуктор L з’єднаний послідовно з чистим конденсатором C, підключеним до джерела змінного струму. Напруга змінного струму є синусоїдальною кривою, яка змінює величину та напрямок відносно часу, позначеного V = V0sin мас. Тут індуктивний реактивний опір XL = 2πfL, а ємнісний реактивний опір XC дорівнює 1/2πfC.
Тож я збираюся скоротити ступінь. І просто використовуйте D. Тому мій ступінь у цьому випадку дорівнює 2, тому що це найвищий. Потужність не найбільше число, це найвища потужність, яка є там.